RZECZOZNAWCY I ADWOKACI POMOGĄ!

WYPADEK SAMOCHODOWY w NIEMCZECH?

ZAPYTAJ EKSPERTA

AUTOKASKOZ OC SPRAWCY

Wypadek samochodowy w Polsce z udziałem samochodu na niemieckich tablicach rejestracyjnych AC i OC.

Wypadek samochodowy w Polsce zarejestrowanym samochodem w Niemczech, Austrii lub w Schwajcarii. Coraz częściej dochodzi do sytuacji, że na polskich  drogach dochodzi do wypadków lub kolizji samochodowych w wyniku których poszkodowanymi są samochody na niemieckich, austryjackich,szwajcarskich tablicach rejestracyjnych. Niestety bardzo często jest to powodem wielu problemów.

  • ubezpieczyciel wyliczyl koszt naprawa na warunkach polski i stawkach np. 61 PLN netto
  • wartosc pojazdu wyliczonona zostala przez ubezpieczyciela na podstawie polskich notowan w polsce a nie z krau zamieszkania poszkodowanego
  • uzyto zamiennikow – nie czesci orginalnych producenta pojazdu
  • i inne

 

I w trakcie likwidacji szkody okazuje się że na samym początku zostały popełnione błędy które na późniejszym etapie postępowania są trudne do naprawienia przez co proces likwidacji nie rzadko prostej szkody wydłuża się w nieskończoność.

Aby temu zapobiec i maksymalnie skrócić czas likwidacji szkody powstałej w wyniku wypadku lub kolizji samochodu zarejestrowanego w Niemczech, Austrii,Szwajcarii warto bezpośrednio po zdarzeniu zwrócić się o pomoc do ekspertow z sieci rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT, wiedza i profesjonalizm pozwoli na udzielenie szybkiej i efektywnej pomocy.

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ PORADY-TECHNICZNO PRAWNEJ JUŻ TERAZ!

TEL: +49 160 3388333  / +48 600 920 920

Skontaktuj się z nami!

Nie ma nas, ale napisz wiadomość

Not readable? Change text. captcha txt

Notice: Undefined index: quick_contact_gdpr_consent in /home/wypadekwniem/domains/wypadek-samochodowy-w-niemczech.pl/public_html/wp-content/themes/jupiter/views/footer/quick-contact.php on line 50