USŁUGICzym się zajmujemy?Jako rzeczoznawcy w zakresie techniki samochodowej i motoryzacji rzeczoznawcy samochodowi z Sieci i Stowarzyszenia MOTOEXPERT każdorazowo wykonując zlecenia, wykorzystują fachową i specjalistyczną widzę techniczno-prawną,  dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych powstalych na terenie  Niemiec, Austrii, Szwajcarii – Rzeczoznawcy Samochodowi MOTOEXPERT niejednokrotnie przyczyniają się do prawnie właściwej, szybkiej  likwidacji szkody .

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami eksperckimi  , i do kontaktu z nami!

Kalkulacja szkód po wypadkach na terenie NiemiecDziałająca na terenie całych Niemiec np. w Magdeburg A2 – Berlin A9, Bonn, Bremen – Chemnitz– Dortmund– Dresden– Düsseldorf– Erfurt– Frankfurt– Freiburg – Göttingen – Hamburg A7– Hannover – Ingolstadt– Karlsruhe– Kassel– Kempten – Koblenz – Köln– Leipzig– Lipsk, Mannheim – München – Passau– Potsdam – Reutlingen– Rostock, Saarbrücken, Stuttgart, Würzburg siec rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT,   od ponad 20 lat zajmuje się wycanami szkód powypadkowych w Niemczech.CZYTAJ DALEJODSZKODOWANIE I LIKWIDACJA SZKODY W NIEMCZECH z OCPostępowanie likwidacji szkody po wypadku samochodowym na terenie Niemiec NIE jest takie samo jak w innych państwach np. w Polsce. Roszczenia szkodowe z OC sprawcy w Niemczech.

– koszt rzeczoznawcy MOTOEXPERT / płaci ubezpieczyciel – dla poszkodowano bezpłatnie
– koszt Adwokata / płaci ubezpieczyciel – dla poszkodowano bezpłatnie
– koszt naprawy pojazdu
-koszt auta zastępczego
-Holowanie – Załadowanie, wyciagnięcie pojazdu z rowu, dźwig, itp. usługi pomocy drogowej
-Koszty postojowe na hali lub na parkingu pomocy drogowej
CZYTAJ DALEJSZKODA AC W NiemczechCzęsto się zdarza, że na niemieckich drogach w wypadkach lub kolizjach samochodowych zostają poszkodowani obywatele polski i powstałą w wyniku takiego wypadku szkode komunikacyjna likwidują z ubezpieczenia AC (Autocasco). CZYTAJ DALEJHolowanie po wypadku w NiemczechWypadek samochody może przydarzyć się nawet najlepszemu kierowcy. Wystarczy chwila nieuwagi, bądź wpływ czynników zewnętrznych i może dojść do kolizji drogowej. CZYTAJ DALEJWypadek samochodowy za granicąDzisiejsze czasy są niestety dość niebezpieczne i nigdy nie wiadomo kiedy przydarzy nam się wypadek samochodowy za granicą….CZYTAJ DALEJLikwidacja szkód powypadkowych na terenie NiemiecOsoba poszkodowana wskutek wypadku drogowego w Niemczech ma możliwość dokonania likwidacji szkody samochodowej na dwa sposoby. Może skorzystać z likwidacji szkody powypadkowej z polisy OC sprawcy zdarzenia..CZYTAJ DALEJDLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?25 lat doświadczenia Działamy na terenie całej Europy Działamy 24/7 Fachowa pomocMasz Pytania? Chcesz przekazać zlecenie? – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!SKONTAKTUJ SIĘ!