Wypadek samochodowy Niemieckim autem w Polsce AC i OC

Wypadek samochodowy w Polsce z udziałem samochodu na niemieckich tablicach rejestracyjnych AC i OC.

Wypadek samochodowy w Polsce zarejestrowanym samochodem w Niemczech, Austrii lub w Schwajcarii. Coraz częściej dochodzi do sytuacji, że na polskich  drogach dochodzi do wypadków lub kolizji samochodowych w wyniku których poszkodowanymi są samochody na niemieckich, austryjackich,szwajcarskich tablicach rejestracyjnych. Niestety bardzo często jest to powodem wielu problemów.

  • polski ubezpieczyciel wyliczyl koszt naprawa na warunkach polski i stawkach od 55 PLN  do 120 PLN netto
  • wartosc pojazdu wyliczonona zostala przez ubezpieczyciela na podstawie polskich notowan w Polsce a nie z krau zamieszkania poszkodowanego
  • uzyto zamiennikow – nie czesci orginalnych producenta pojazdu
  • i inne

I w trakcie likwidacji szkody okazuje się że na samym początku zostały popełnione błędy które na późniejszym etapie postępowania są trudne do naprawienia przez co proces likwidacji nie rzadko prostej szkody wydłuża się w nieskończoność.

Aby temu zapobiec i maksymalnie skrócić czas likwidacji szkody powstałej w wyniku wypadku lub kolizji samochodu zarejestrowanego w Niemczech, Austrii,Szwajcarii warto bezpośrednio po zdarzeniu zwrócić się o pomoc do ekspertow z sieci rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT, wiedza i profesjonalizm pozwoli na udzielenie szybkiej i efektywnej pomocy.

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ PORADY-TECHNICZNO PRAWNEJ JUŻ TERAZ!

TEL: +49 160 3388333  / +48 600 920 920