RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY München

Jako międzynarodowi eksperci techniki samochodowej działamy na terenie całych Niemczech w tym w miejscowości München. Niesiemy pomoc poszkodowanym w wyniku wypadku samochodowym w Niemczech, bez względu na to w którym mieście doszło do wypadku. NASZA WIEDZA = TWÓJ SUKCES!

NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Skorzystaj z bezpłatnej porady techniczno-prawnej

tel: +49 160 3388333 / +48 600 920 920

| Rzeczoznawca Samochodowy Niemcy. | Wypadek Samochodowy – München. | Likwidacja Szkody po wypadku w München. | Szkoda AC po wypadku w Niemczech. | KFZ-GUTACHTER München |

Samochodowy rzeczoznawca – München i inne miasta w Niemczech

Wypadek drogowy, szkoda parkingowa w Niemczech, spór przy wycenie szkody pojazdu – w każdej z tych sytuacji może Cię wesprzeć samochodowy rzeczoznawca. München to miasto, w którym bardzo często świadczymy nasze usługi. Jeżeli więc kiedykolwiek znajdziesz się w jednej z wymienionych wyżej trudnych sytuacji, to rzeczoznawcy MOTOEXPERT pozostają do Twoich usług. Jesteśmy rzetelni, terminowi, znamy wszystkie zawiłości niemieckiego prawa i przepisów drogowych. MOTOEXPERT to grupa doświadczonych rzeczoznawców – oprócz München działamy również w każdym innym dużym niemieckim mieście, a także terenie wielu innych krajów Unii Europejskiej. Chcemy być wszędzie tam, gdzie kierowca potrzebuje naszej pomocy, dlatego zapraszamy do kontaktu osoby szukające wsparcia rzeczoznawcy.

Rzeczoznawca samochodowy München – wsparcie na miejscu wypadku

W zgodzie z aktualnymi przepisami niemieckiego prawa jeżeli w efekcie stłuczki bądź kolizji żadna osoba nie poniosła poważnych obrażeń, to policja nie ma obowiązku zjawienia się na miejscu wypadku. Wyjątkiem może być wyrażenie chęci wezwania policji przez jedną ze stron biorących udział w wypadku – w takiej sytuacji należy wezwać policję i nie opuszczać miejsca zdarzenia, ponieważ w Niemczech jest to traktowane jako poważne przestępstwo. Warto również podkreślić, że na miejsce wypadku może być również wezwany rzeczoznawca samochodowy. München – to właśnie tu, często pojawiamy się na miejscu kolizji. Dzięki wezwaniu nas bezpośrednio na miejsce wypadku możemy dokonać dokładniejszej analizy szkody, a także zabezpieczyć materiały dowodowe pod warunkiem, że nie zabezpieczyła ich wcześniej policja. A jeśli chcesz więcej poczytać o roli rzeczoznawcy samochodowego, to odsyłamy do naszego wpisu blogowego na ten temat.

München rzeczoznawca samochodowy – wycena szkody na koszt sprawcy

Ile kosztuje wycena szkody powypadkowej w München? Rzeczoznawca samochodowy na terenie Niemiec może świadczyć usługę bezpłatnie dla poszkodowanego w wypadku – koszt naszej usługi jest potrącany z polisy sprawcy wypadku. A jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o szacowaniu szkód po kolizji drogowej w Niemczech, zachęcamy do zobaczenia naszego bloga.

Polski rzeczoznawca samochodowy München

Kolizja lub co gorsza, wypadek drogowy zawsze wiąże się z nerwami, stresem i koniecznością dopełnienia formalności z ubezpieczycielem a czasem również z policją. Sytuacji nie ułatwia fakt, jeżeli takie zdarzenie ma miejsce za granicą. Dlatego zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji – pod numerem +49 160 3388333 / +48 600 920 920 udzielamy bezpłatnej pomocy techniczno-prawnej. Na Państwa pytania odpowie nasz rzeczoznawca samochodowy. München jest jednym z tych niemieckich miast, w którym co roku na korzyść naszych klientów rozwiązujemy najwięcej spraw w całym kraju. Zachęcamy do kontaktu.