USŁUGI

RZECZOZNAWCY I ADWOKACI POMOGĄ!

WYPADEK SAMOCHODOWY w NIEMCZECH?

ZAPYTAJ EKSPERTA

AUTOKASKOZ OC SPRAWCY

Czym się zajmujemy?

Jako rzeczoznawcy w zakresie techniki samochodowej i motoryzacji rzeczoznawcy samochodowi z Sieci i Stowarzyszenia MOTOEXPERT każdorazowo wykonując zlecenia, wykorzystują fachową i specjalistyczną widzę techniczno-prawną,  dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych powstalych na terenie  Niemiec, Austrii, Szwajcarii – Rzeczoznawcy Samochodowi MOTOEXPERT niejednokrotnie przyczyniają się do prawnie właściwej, szybkiej  likwidacji szkody .

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami eksperckimi  , i do kontaktu z nami!

Usługi

Kalkulacja szkód po wypadkach na terenie Niemiec

Działająca na terenie całych Niemiec np. w Magdeburg A2 – Berlin A9, Bonn, Bremen – Chemnitz– Dortmund– Dresden– Düsseldorf– Erfurt– Frankfurt– Freiburg – Göttingen – Hamburg A7– Hannover – Ingolstadt– Karlsruhe– Kassel– Kempten – Koblenz – Köln– Leipzig– Lipsk, Mannheim – München – Passau– Potsdam – Reutlingen– Rostock, Saarbrücken, Stuttgart, Würzburg siec rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT,   od ponad 20 lat zajmuje się wycanami szkód powypadkowych w Niemczech.

Usługi

ODSZKODOWANIE I LIKWIDACJA SZKODY W NIEMCZECH z OC

Postępowanie likwidacji szkody po wypadku samochodowym na terenie Niemiec NIE jest takie samo jak w innych państwach np. w Polsce. Roszczenia szkodowe z OC sprawcy w Niemczech.

– koszt rzeczoznawcy MOTOEXPERT / płaci ubezpieczyciel – dla poszkodowano bezpłatnie
– koszt Adwokata / płaci ubezpieczyciel – dla poszkodowano bezpłatnie
– koszt naprawy pojazdu
-koszt auta zastępczego
-Holowanie – Załadowanie, wyciagnięcie pojazdu z rowu, dźwig, itp. usługi pomocy drogowej
-Koszty postojowe na hali lub na parkingu pomocy drogowej

logistic

SZKODA AC W Niemczech

Często się zdarza, że na niemieckich drogach w wypadkach lub kolizjach samochodowych zostają poszkodowani obywatele polski i powstałą w wyniku takiego wypadku szkode komunikacyjna likwidują z ubezpieczenia AC (Autocasco).

holowanie13

Holowanie po wypadku w Niemczech

Wypadek samochody może przydarzyć się nawet najlepszemu kierowcy. Wystarczy chwila nieuwagi, bądź wpływ czynników zewnętrznych i może dojść do kolizji drogowej. 

Usługi

Wypadek samochodowy za granicą

Dzisiejsze czasy są niestety dość niebezpieczne i nigdy nie wiadomo kiedy przydarzy nam się wypadek samochodowy za granicą….

57-52

Likwidacja szkód powypadkowych na terenie Niemiec

Osoba poszkodowana wskutek wypadku drogowego w Niemczech ma możliwość dokonania likwidacji szkody samochodowej na dwa sposoby. Może skorzystać z likwidacji szkody powypadkowej z polisy OC sprawcy zdarzenia..

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

25 lat doświadczenia

Działamy na terenie całej Europy

Działamy 24/7

Fachowa pomoc

kontakt1-1

Masz Pytania? Chcesz przekazać zlecenie? – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Skontaktuj się z nami!

Nie ma nas, ale napisz wiadomość

Not readable? Change text. captcha txt

Notice: Undefined index: quick_contact_gdpr_consent in /home/wypadekwniem/domains/wypadek-samochodowy-w-niemczech.pl/public_html/wp-content/themes/jupiter/views/footer/quick-contact.php on line 50