USŁUGI

RZECZOZNAWCY I ADWOKACI POMOGĄ!

WYPADEK SAMOCHODOWY w NIEMCZECH?

ZAPYTAJ EKSPERTA

AUTOKASKOZ OC SPRAWCY

Czym się zajmujemy?

Jako eksperci w zakresie techniki samochodowej i motoryzacji rzeczoznawcy samochodowi z Sieci MOTOEXPERT każdorazowo wykonując zlecenia, wykorzystują fachową i specjalistyczną widzę techniczno-prawną,  dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych na terenie polski, Niemczech, Austrii, Szwajcarii – Rzeczoznawcy Samochodowi MOTOEXPERT niejednokrotnie przyczyniają się do prawnie właściwej, szybkiej i korzystnej likwidacji szkody.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami, i do kontaktu z nami!

Usługi

Kalkulacja szkód po wypadkach na terenie Niemiec

Działająca na terenie całych Niemiec siec rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT,  z centralą w Norymberdze, od wielu lat zajmuje się kalkulacją szkód …

Usługi

OSZKODOWANIE ZA WYAPDEK W NIEMCZECH

Postępowanie w przypadku wypadku samochodowego na terenie Niemiec jest zapewne takie samo jak w innych państwach i jest połączeniem określonych zasad oraz zdrowego rozsądku jaki należy….

logistic

SZKODA AC W Niemczech

Często się zdarza, że na niemieckich drogach w wypadkach lub kolizjach samochodowych zostają poszkodowani obywatele polski i powstałą w wyniku takiego wypadku szkode komunikacyjna likwidują z ubezpieczenia AC (Autocasco).

holowanie13

Holowanie po wypadku w Niemczech

Wypadek samochody może przydarzyć się nawet najlepszemu kierowcy. Wystarczy chwila nieuwagi, bądź wpływ czynników zewnętrznych i może dojść do kolizji drogowej. 

Usługi

Wypadek samochodowy za granicą

Dzisiejsze czasy są niestety dość niebezpieczne i nigdy nie wiadomo kiedy przydarzy nam się wypadek samochodowy za granicą….

57-52

Likwidacja szkód powypadkowych na terenie Niemiec

Osoba poszkodowana wskutek wypadku drogowego w Niemczech ma możliwość dokonania likwidacji szkody samochodowej na dwa sposoby. Może skorzystać z likwidacji szkody powypadkowej z polisy OC sprawcy zdarzenia..

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

25 lat doświadczenia

Działamy na terenie całej Europy

Działamy 24/7

Fachowa pomoc

kontakt1-1

Masz Pytania? Chcesz przekazać zlecenie? – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Skontaktuj się z nami!

Nie ma nas, ale napisz wiadomość